Elektrické píly Stihl sú teraz ešte lepšie

03.12.2013

Po desiatich úspešných rokoch modelového radu elektrických píl prichádza STIHL na slovenský trh so štyrmi úplne novými modelmi. Nové elektrické píly sú ergonomickejšie a majú väčšiu výkonnosť.

 

Cieľom vývoja nového radu elektrických píl bolo predovšetkým zvýšiť ich výkon a predĺžiť životnosť. Modely MSE 170 C-Q, 190 C-Q, 210 C-BQ a 230 C-BQ sú výkonnejšie až o 20 % a navyše majú nový atraktívny dizajn. „Nový modelový rad elektrických píl uvádzame na Slovensku s očakávaním, že okrem profesionálov sa z elektrických píl STIHL budú vďaka výbornej cene tešiť aj domáci majstri. Modely sa vyznačujú už štandardne vysokou spoľahlivosťou, dlhou životnosťou a vyšším výkonom,“ uviedol Ján Spišák, riaditeľ spoločnosti Sténia, ktorá je výhradným dovozcom značiek STIHL a VIKING na Slovensku.

 

Všetky štyri modely majú nové vlastnosti, ktoré ešte viac zvyšujú kvalitu produktov a zároveň zjednodušia prácu každého majstra. Zákazníci sa tak môžu tešiť na zadnú rukoväť potiahnutú mäkkou gumou, čo zabezpečuje pevné a bezpečné zovretie elektrickej píly v každej pracovnej polohe. Benefitom nových elektrických reťazových píl je tiež rýchlouzáver olejovej nádrže či rýchlonapínanie reťaze, ku ktorým nepotrebujete žiadne dodatočné náradie.

 

V prípade, že by napriek vysokému výkonu predsa len došlo k preťaženiu motora, novým pílam sa automaticky vypne motor a aktivuje sa červené tlačidlo tepelnej ochrany. Pri modeli STIHL MSE 230 C-BQ sa dokonca rozsvieti červená LED dióda, ktorá indikuje stav preťaženia. Približne po minúte motor vychladne a vy môžete stlačením tlačidla tepelnej ochrany elektrickú reťazovú pílu opäť spustiť. Kontrolu hladiny oleja u všetkých štyroch modelov možno jednoducho  sledovať cez priezor v kryte.

 

Nový vylepšený rad elektrických píl STIHL vás tiež prekvapí veľmi atraktívnou cenou. Svoje uplatnenie si nájde nielen na záhrade a okolo nej u všetkých domácich majstrov, ale taktiež u profesionálov v stavebníctve, rezbárstve, či v ktorejkoľvek inej dielni.

Naspäť
Vyplňte, prosím, všetky polia formulára a my Vás radi skontaktujeme a zodpovieme Vaše otázky.
captcha