SCHÜCO ZOŽALO V ROKU 2014 VIACERÉ ÚSPECHY

16.12.2014

Schüco úspešné na Architects’ Darling® Awards

Pri udeľovaní cien za najžiadanejšie a najobľúbenejšie riešenia v stavebníctve získala spoločnosť spolu až 2 ocenenia v kategóriách okná, a tiež fasády. Vyhodnotenie nominácií zapojených do súťaže je založené na prieskume medzi 1700 architektmi a developermi. „Pri vyvíjaní produktov si zakladáme na účinnej kombinácii energetickej účinnosti, bezpečnosti a automatizácii centrálnych funkcií budovy spolu s pôsobivým dizajnom vycibreným až do najmenších detailov. Veľmi si ceníme, ak sú tieto inovácie ohodnotené architektmi a developermi,“ vysvetlil Peter Škvaril, vedúci organizačnej zložky spoločnosti Schüco International KG na Slovensku.

Schüco získalo aj ocenenie „Diesel Medal“

Diesel Medal je najstaršie ocenenie svojho druhu v Európe a po prvýkrát v rámci udeľovania cien uviedlo aj kategóriu, v ktorej bolo možné získať cenu za najinovatívnejší prínos k trvalej udržateľnosti. Spoločnosť Schüco ju získala vďaka neustále napredujúcemu vývoju, ktorý pri vytváraní inovatívnych riešení obvodového plášťa budovy šetriacich zdroje primerane zohľadňuje potreby ľudí a prírody. Nejde však len o obvodové plášte budov, ale aj o riešenia systémov okien, dverí a fasád v energeticky sebestačných budovách. Prístup spoločnosti k hľadaniu inovácií a nových riešení je dlhodobou cestou v kombinovaní energetickej revolúcie, architektúry, štýlu bývania a života.

Cena „Diesel Medal“ bola spoločnosti udelená 28. novembra 2014 v Sieni Slávy v múzeu v Mníchove Nemeckým inštitútom pre vývoj.

Naspäť
Vyplňte, prosím, všetky polia formulára a my Vás radi skontaktujeme a zodpovieme Vaše otázky.
captcha