KARTY A BUDÚCNOSŤ

14.05.2014

O Madam Lenormand

Madam Lenormand, vlastným menom Maria Anna Adelaide Le Normand, bola známou veštkyňou z prelomu 18. a 19. storočia. Vytvorila vlastný systém výkladových kariet, ktoré sa dodnes tešia veľkej obľube. Bola dcérou bohatého obchodníka, ktorý ju poslal na výchovu do kláštornej školy. Už tam začala so svojimi predpoveďami. Vďaka jej naplneným proroctvám sa čoskoro stala známou v širokom okolí. Neskôr sa presťahovala do Paríža, kde sa jej dostalo ďalšieho vzdelania vo výklade kariet. Stala sa častým hosťom parížskych salónov a v jednom z nich sa zoznámila s Josephine Bauharnais, manželkou Napoleona Bonaparte. Stala sa jej radkyňou, dokonca Napoleonovi predpovedala, že jedného dňa bude musieť francúzsky trón opustiť. Ten sa vraj predpovedi vysmial. Jej príjmy z vykladania kariet boli vysoké, čo jej pomohlo stať sa sebestačnou a bohatou ženou. Počas svojho života bola niekoľkokrát vo väzení, vďaka svojim kontaktom sa nakoniec vždy dostala na slobodu. Ku koncu svojho života sa veštenia vzdala a oddala sa zbožnému životu.

Karty LeNormand poskytujú informácie o minulosti, prítomnosti i budúcnosti, sú zamerané na situácie a udalosti bežného života. Pýtajúcemu sa dávajú stručnú odpoveď ÁNO alebo NIE na jeho otázku.  

„Ak chcete vedieť čo vás čaká a neminie môžete sa to naučiť vykladaním kariet. Tieto nádherne ilustrované karty Vám k tomu môžu pomôcť,“ vysvetľuje Jana Karásková zo spoločnosti Piatnik Praha.

Naspäť
Vyplňte, prosím, všetky polia formulára a my Vás radi skontaktujeme a zodpovieme Vaše otázky.
captcha