Plne automatizované a bezbariérové ovládanie vchodových dverí s Schüco Door Control System

20.05.2014

Personifikovaný vstup cez kódové klávesnice alebo čítačky odtlačkov prstov taktiež uľahčuje vstup, či vychádzanie malých detí a hendikepovaných osôb. Vhodný ovládací modul sa jednoducho namontuje do pohodlnej a bezpečnej výšky. K používateľskému komfortu systému Schüco DCS prispievajú aj ďalšie voliteľné moduly, napríklad reproduktor a mikrofón, video modul či senzor pohybu.

 

Komunikačný systém ovládania dverí je možné podľa požiadaviek doplniť o modul bodového LED osvetlenia, domové číslo s podsvietením a zvonček. Jednotlivé komunikačné (komunikácia s dverami), kontrolné (kontrola oprávnenia vstupu) a bezpečnostné prvky (zabezpečenie únikových dverí) sa vyberajú a na panely umiestňujú individuálne podľa typu objektu a želania majiteľa domu.

 

Premyslené ovládanie

 

Modulárne zariadenie DCS je okrem nainštalovaného komunikačného dverného systému Schüco kompatibilné aj s ďalšími technológiami. Môžu to byť inteligentné telefóny, IP siete či dokonca sofistikované systémy automatizovaného riadenia budov, podľa medzinárodného štandardu KNX, a to za účelom zjednodušenia a zlúčenia všetkých prvkov automatizácie do jediného systému.

 

 

 

Jednotný i individuálny dizajn

Jednotlivé moduly sú rozmerovo (s variabilnou dĺžkou) a dizajnom prispôsobené pre skryté uchytenie v DCS paneli.

 

Hlavným dizajnovým prvkom všetkých modulov je kvalitne opracované čierne sklo. Celý panel je potom elegantne zapustený najčastejšie priamo do rámu dverí. Kontrolný a komunikačný panel DCS je integrovateľný nielen do dverného profilu, ale alternatívne umožňuje inštaláciu aj na stenu či do panelu,“ uviedol Peter Škvaril, vedúci organizačnej zložky spoločnosti Schüco International KG na Slovensku.

 

Systém je nositeľom dvoch významných ocenení iF product design award a reddot design award. Samotná odborná montáž nie je zložitá, k čomu prispieva nielen modulárna štruktúra založená na jednoduchom „klip“ princípe, ale i kódovaná kabeláž, predpripravená na elektrickú inštaláciu.

Naspäť
Vyplňte, prosím, všetky polia formulára a my Vás radi skontaktujeme a zodpovieme Vaše otázky.
captcha