CBRE exkluzívne predáva halu Slovenských energetických strojární

21.09.2015

Realitno-poradenská spoločnosť CBRE zabezpečuje exkluzívne predaj rozľahlej priemyselnej haly SLOVENSKÝCH ENERGETICKÝCH STROJÁRNÍ (SES) v Želiezovciach, ktorá by mohla byť vhodnou napríklad pre niektorého z dodávateľov novoprichádzajúcej automobilky Jaguar Land Rover.

Hala na ťažší priemysel má výmeru 33-tisíc m2, disponuje žeriavmi s vysokou nosnosťou a je to zároveň jeden z mála areálov, ktorý ponúka v rámci vybavenia aj vlakovú vlečku.

Predaj tohto priemyselného areálu získala spoločnosť CBRE exkluzívne. „Myslíme si, že hala s takýmito charakteristikami dokáže osloviť napríklad niektorého z budúcich dodávateľov automobilky Jaguar Land Rover, ktorá mieri na slovenský trh, alebo spoločnosti z ťažšieho priemyslu,“ vyjadril sa Tomáš Ostatník, vedúci oddelenia industriálnych nehnuteľností CBRE Slovensko.

Lokalita Želiezovce, ktorá je od Nitry vzdialená necelých 60 kilometrov, ponúka dostatok pracovnej sily v rámci Nitrianskeho kraja. „Pre SES sú tieto výrobné priestory v Želiezovciach nepotrebné aktíva, pretože celá výrobná kapacita bola sústredená do Tlmáč, kde je dnes k dispozícii výrobný areál s plochou 620-tisíc m2. Renomé, vysoká profesionalita a referencie nedávneho úspešného predaja bývalej výrobnej haly Panasonicu v Krompachoch prostredníctvom CBRE boli jednými z argumentov, prečo sme sa na spoločnosť CBRE obrátili pri sprostredkovaní predaja našej priemyselnej haly,“ skonštatoval Martin Paštika, generálny riaditeľ a predseda predstavenstva SES, spoločnosti, ktorá bola založená v päťdesiatych rokoch minulého storočia a dodnes je popredným výrobcom kotlov pre elektrárne, teplárne a spaľovne.  

Naspäť
Vyplňte, prosím, všetky polia formulára a my Vás radi skontaktujeme a zodpovieme Vaše otázky.
captcha