CBRE zastreší správu budov pre Tatra Asset Management

06.10.2015

Realitno-poradenská spoločnosť CBRE Slovensko upevnila svoju spoluprácu s Tatra Asset Management a popri prenájme sa od októbra 2015 stará aj o správu administratívneho centra CBC III, IV a V. 

Tatra Asset Management, líder na trhu správy podielových fondov, vlastní administratívne centrum CBC III - V na Karadžičovej ulici v Bratislave od roku 2014. „CBRE bude popri lízingu zodpovedať aj za celkovú správu a manažment budov CBC III, IV a V. Cieľom je zabezpečiť správu budov najvyššieho kancelárskeho štandardu v rámci Bratislavy. Intenzívna komunikácia a kooperácia s nájomcami sú pri dosahovaní cieľov kľúčové,“ zhodnotila Drahomíra Englišová, riaditeľka Asset Services spoločnosti CBRE Slovensko

Administratívne centrum City Business Center III - V v blízkosti historického centra Bratislavy poskytuje komfortné napojenie na medzinárodné komunikácie, ako aj frekventovaný uzol verejnej dopravy. Výhodou je susedstvo s autobusovou stanicou Mlynské Nivy. Samozrejmosťou sú služby pre nájomcov priamo v budove či jej blízkom okolí. Zamestnanci prenajatých priestorov majú možnosť rýchleho nákupu a kvalitného stravovania. Rovnako môžu využiť služby pošty a obchodných prevádzok. „Pre CBRE sme sa rozhodli pre ich profesionalitu a kvalitu poskytovaných služieb. CBRE bude naším exkluzívnym zástupcom aj v oblasti prenájmu kancelárskych priestorov a správy budov. Sme presvedčení, že CBRE poskytne našim nájomcom vysoký štandard, aký pre nich vyžadujeme,“ potvrdil Martin Medveď zo spoločnosti Tatra Asset Management. 

Spoločnosť CBRE vlastní dlhoročné know-how v správe nehnuteľností, disponuje profesionálnymi skúsenosťami a znalosťami v manažovaní objektov ako nákupných centier či kancelárskych budov. „Dnes môžeme povedať, že sme lídrom v tomto segmente. Naše služby zahŕňajú optimalizáciu nákladov, flexibilný servis pre nájomcov s možnosťou spojiť viaceré činnosti so správou, ako sú prieskum trhu a možnosti posunu k tzv. zeleným budovám. V neposlednom rade je to aj prenájom týchto budov, v ktorom je CBRE dominantný hráč,“ dodala D. Englišová z CBRE Slovensko.

Naspäť
Vyplňte, prosím, všetky polia formulára a my Vás radi skontaktujeme a zodpovieme Vaše otázky.
captcha