Hala Silfox v Nitre na predaj exkluzívne cez CBRE

23.09.2015

Realitno-poradenská spoločnosť CBRE Slovensko bola exkluzívne poverená predajom haly spoločnosti Silfox v Nitre s výmerou 7 000 m2. Lákadlom pre potenciálnych kupcov môže byť lokalita priestoru, ktorý sa nachádza v blízkosti plánovaného automobilového parku Jaguar Land Rover.

Trh industriálnych nehnuteľností v Nitrianskom kraji zaznamenáva zvýšenú aktivitu, najmä pre ohlásený príchod britského automobilového závodu. Spoločnosť Silfox, ktorá vyrába výrobky vzorkových kolekcií v oblasti tieniacej techniky,
podlahových krytín, prezentačných kufríkov, ako aj prezentačných systémov a vzorkovníc pre automobilový priemysel, ponúka na predaj priemyselnú halu s rozlohou 7 000 m2, ktorá poskytuje potenciál na ďalšiu expanziu s rozlohou 3 000 m2. Budova sa predáva ako nehnuteľnosť s tým, že by sa aktivity spoločnosti Silfox presunuli do iných priestorov, alebo ako investičný produkt, kde by spoločnosť Silfox zostala ako dlhodobý nájomca v súčasných priestoroch, ktoré by kúpil investor a prenajímal ich spätne spoločnosti Silfox.

Dôvodom predaja je reštrukturalizácia našej spoločnosti, a preto sme sa rozhodli predať priemyselné priestory. Ako partnera predaja sme si vybrali realitno-poradenskú spoločnosť CBRE, ktorá má výborné referencie a profesionálny prístup,“ povedal Lutz Degenhardt zo spoločnosti Silfox.

Tomáš Ostatník, vedúci oddelenia industriálnych nehnuteľností spoločnosti CBRE Slovensko, vidí výrazné pozitívum najmä v lokalite priemyselnej haly. „CBRE sa exkluzívne podieľa na predaji priemyselnej haly spoločnosti Silfox v Nitre, ktorá svojou výmerou a polohou poskytuje vhodné zázemie pre niektorého z dodávateľov automobilky Jaguar Land Rover,“ povedal. CBRE Slovensko patrí medzi lídrov na trhu s priemyselnými nehnuteľnosťami s podielom približne 18 %.

Naspäť
Vyplňte, prosím, všetky polia formulára a my Vás radi skontaktujeme a zodpovieme Vaše otázky.
captcha