Euromoney vyhlásilo CBRE Group celosvetovým lídrom v oblasti realitného poradenstva už štvrtý rok po sebe

17.09.2015

CBRE Group, Inc. (NYSE:CBG) bola v rámci rebríčka Euromoney Real Estate Awards 2015 menovaná lídrom medzi realitno-poradenskými spoločnosťami za rok 2015 v celosvetovom meradle. CBRE Group tak dosiahlo najvyššie ocenenie po štvrtýkrát v rade, pričom celkovo je to ôsme top umiestnenie za jedenásť rokov histórie udeľovania cien v oblasti realitno-poradenských spoločností. CBRE zároveň dosiahlo globálne najvyšší ranking v kategóriách Sales/Leasing a Valuation.

Celosvetovo bola CBRE menovaná lídrom v oblasti realitného poradenstva v západnej Európe, Severnej Amerike, Latinskej Amerika, Afrike a v 20 individuálnych krajinách. Medzi ocenenými krajinami dosiahlo CBRE Slovensko úspech v kategóriách Best Valuation a Best Overall Agency pre rok 2015.

Euromoney, popredná medzinárodná finančná publikácia, na ročnej báze monitoruje názory realitných poradcov, developerov, investičných manažérov, korporátnych konečných užívateľov a banky na celom svete, na základe ktorých vyhodnocuje najlepších poskytovateľov realitných služieb. Na tohtoročnom prieskume sa podieľali odborníci z oblasti priemyslu z viac ako 160 krajín.

„Uznanie, ktoré nám dlhodobo vyjadrujú naši klienti a odborníci z oblasti priemyslu na celom svete, je pre nás veľkou poctou.  Je  pre nás významnou motiváciou pokračovať v našej stratégii investovania do ľudí, komunikačných kanálov a technológií, aby sme garantovali poradenstvo a realizácie na svetovej úrovni, a klientom tak poskytovali jednoznačné výhody,” povedal Bob Sulentic, Prezident & CEO CBRE.

Ďalšie informácie k Euromoney Real Estate Awards 2015 sú k dispozícii na www.euromoney.com.  

Naspäť
Vyplňte, prosím, všetky polia formulára a my Vás radi skontaktujeme a zodpovieme Vaše otázky.
captcha