BUNDA RÄVEN

12.02.2015

Bunda Räven bola vyvinutá v rovnakom duchu, ako klasická bunda Greenland a nechýbala v skriniach s outdoorovým oblečením na začiatku osemdesiatych rokov. Aktuálne Fjällräven uvádza na trh bundu Räven ako poctu k originálu v rámci produktovej rodiny Övik.

Nová edícia je vyrobená z textílie G-1000 Eco z recyklovaného polyesteru a organickej bavlny. Bunda je pevná, odolná voči poveternostným vplyvom a je vhodná na každodenné nosenie ako aj na turistiku.

Kapucňa je z ľahkej zmesi polyamidu a bavlny a dá sa jednoducho zrolovať do goliera bundy. Náprsné vrecká sú určené na drobnosti, ktoré je potrebné mať neustále poruke a veľké, z vrchu plnené vrecká majú mechový tvar s extra otvormi po bokoch.

Plisové záhyby na ramenách a lakťoch umožňujú vynikajúcu voľnosť pohybu a sťahovacie šnúrky v páse či na spodnom leme zasa zabezpečujú dobré nastavenie.

Voskom Greenland Wax sa dá bunda ľahko prispôsobiť podľa aktuálneho počasia či vybranej aktivity. Čím viac vosku sa nachádza na vrchnej časti bundy, tým sa zvyšuje jej odolnosť voči vetru či vode, a tiež jej odolnosť voči poškodeniu a životnosť. Menej vosku zasa dodáva bunde vzdušnosť.

Bunda  Räven bude v predaji od jari 2015.

Naspäť
Vyplňte, prosím, všetky polia formulára a my Vás radi skontaktujeme a zodpovieme Vaše otázky.
captcha