PRIMUS TrailBreak Lunch Jugs - Štýlová vymoženosť

17.08.2015

Švédsky špecialista na outdoorové variče Primus predstavuje novú kolekciu ergonomických nádob na jedlo – TrailBreak Lunch Jugs. Vďaka dvojitým stenám z nehrdzavejúcej ocele, izolovaných vákuom, a celkovej konštrukcii ako pri dobrej termoske udržia tieto nádoby jedlo teplé alebo studené a, navyše, sú vo vnútri hygienické. Čistenie, plnenie a tiež vyprázdňovanie je veľmi jednoduché vďaka širokému otvoru na vrchu. Primus ich ponúka v štyroch farbách v 400 ml verzii pre menší apetít alebo 550 ml pre väčších hladošov.

Vhodné sú pre deti do škôlky, na rýchly obed v kancelárii, teplú polievku (alebo guláš) počas skialpovej túry, na rybačku alebo poľovačku počas dlhého čakania. Teplá polievka, ryža s mäsom, prípadne cestoviny sú vždy lepšie ako studená tyčinka. Špeciálne počas zimného obdobia Vás zahreje zvnútra.

Nové Primus TrailBreak Lunch Jugs sú vysoko kvalitné  nádoby  na teplý obed, keď ste mimo domu, bez potreby varenia. Majú dvojvrstvové telo z nehrdzavejúcej ocele pre dobrú izoláciu. Odolný, pieskovaný povrch z vonkajšej strany – dostupný v štyroch farbách – sa nešmýka v rukách. Vďaka širokému hrdlu sa jednoducho plnia jedlom, čistia a tiež sa z nich dá ľahko najesť. Zúžený tvar sa navyše ľahko vyťahuje z batoha a tiež dáva naspäť.

Primus TrailBreak Lunch Jugs budú dostupné v štyroch farbách od jesene 2015, s odporúčanou predajnou 24,99 EUR* za 400 ml verziu a 27,99 EUR za 550 ml verziu. Pre viac informácii si pozrite www.primus.eu.

Fotografie vo vysokom rozlíšení možno stiahnuť tu:

http://www.k-g-k.com/download/PRIMUS_TrailBreak_Lunch_Jug_400_550.jpg

  http://www.k-g-k.com/download/PRIMUS_TrailBreak_Lunch_Jug_all_colours.jpg

Naspäť
Vyplňte, prosím, všetky polia formulára a my Vás radi skontaktujeme a zodpovieme Vaše otázky.
captcha