Prečo práve Kharisma?

O charizmatických ľuďoch sa hovorí, že si ľahko a prirodzene získavajú ostatných. Majú vyžarovanie, za ktorým sa neskrýva násilie ani faloš. Presne to je naším cieľom pri práci s klientom – pestovať jeho charizmu, obraz s dušou, imidž s vyššou pridanou hodnotou.


Spôsob našej práce

 

Agentúra Kharisma vznikla v apríli 2009. Svojim slovenským aj zahraničným klientom poskytujeme na prvom mieste služby a poradenstvo v oblasti Public Relations a Promotion. V našom portfóliu dominujú predovšetkým klienti podnikajúci v oblasti realitného biznisu, zastúpení najmä developerskými či investičnými spoločnosťami. Zastrešujeme PR komunikáciu pre významné realitné projekty ako BBC 1 Plus či Reding Tower 2.

 

Nastavenie služieb je veľmi široké – dokážeme zabezpečiť čiastkové projekty, ale aj kompletný manažment aktivít, ktorý zahŕňa vytvorenie korporátnej identity vrátane tvorby loga či webstránky,  celkovú PR stratégiu a komunikáciu, ako aj optimálne nastavenie, realizáciu a zhodnotenie mediálnych kampaní. Všetko pod jednou strechou a s pridanou hodnotou jedného uceleného konceptu.

 

Filozofia našej práce

 

Stredobodom nášho záujmu sú čestné vzťahy, ktoré ako sprostredkovateľ budujeme medzi klientom a médiami či verejnosťou. Úlohou PR agentúry nie je vnútiť médiám akýkoľvek obsah – dôležité je komunikovať obsahovo kvalitné posolstvá a vďaka nim vytvoriť spoločný stred záujmov, aby bola spokojná aj cieľová skupina. Od jej spokojnosti sa potom odvíja aj zvučnosť klientovho mena či produktovej značky.

 

Pri plánovaní a realizácii našich aktivít vo sfére media relations sa opierame o naše dlhoročné praktické skúsenosti zo žurnalistickej sféry. Rešpektujeme prácu novinárov a zákonitosti, ktorými sa riadia médiá pri komunikácii s verejnosťou.

 

Veríme, že korektná a správne mierená komunikácia je jedinou cestou k želanému zviditeľneniu. Zverte svoj imidž do našich rúk, nájdeme tú pravú cestu pre Vaše posolstvá.

Kto je Váš partner?

Kristína Čambalová, Managing Director  

Večne dobre naladená zakladateľka našej agentúry podľa pozorovania okolia zrejme ani nespí. Dni pre ňu majú príliš málo hodín, takže využíva každú sekundu v neuveriteľnom tempe. Menežuje, chrlí nápady a inovácie, vzdeláva sa, spoznáva všetko nové od ľudí po technológie, a to zásadne s úsmevom na tvári a neutíchajúcim záujmom o svet okolo. Miluje cudzie reči, cestovanie, jogu, trávenie čas so svojou rodinou a priateľmi či kvalitnú motivačnú literatúru.

Je náročná na seba i ľudí v jej tíme, pričom oceňuje kreativitu, rozvážnosť, systematickosť a dôslednosť.

Má za sebou prácu v The Slovak Spectator, Daily Variety v Los Angeles, v anglickej sekcii Slovenského rozhlasu a v PRAGUE TRIBUNE v Prahe či spoluprácu s britskou televíziou Sky News a rozhlasovou stanicou BBC. Zúčastnila sa na mnohých mediálnych školeniach v Prahe, Ríme a v Bruseli. Pracovala na mediálnom oddelení Veľvyslanectva Spojených štátov amerických. Podieľala sa na založení Nadácie Poštovej banky, pôsobila aj ako marketingová manažérka spoločnosti CBRE, ktorá sa stala prvým klientom agentúry.

E-mail: info@kharisma.sk

Mobil: +421 911 611 743


Barbora Mišíková, PR Asistent & Office Manager

Lucia Jakubíková, Senior Account Manager 

Branislav Zajaček, Senior Consultant

Helena Vatrtová, Account Manager  

Lenka Terpáková, Account Executive & Social Media

Terézia Kuchtová, Social Media Specialist

 

Vyplňte, prosím, všetky polia formulára a my Vás radi skontaktujeme a zodpovieme Vaše otázky.
captcha