Prečo práve Kharisma?

O charizmatických ľuďoch sa hovorí, že si ľahko a prirodzene získavajú ostatných. Majú vyžarovanie, za ktorým sa neskrýva násilie ani faloš. Presne to je naším cieľom pri práci s klientom – pestovať jeho charizmu, obraz s dušou, imidž s vyššou pridanou hodnotou.


Spôsob našej práce

 

Agentúra Kharisma vznikla v apríli 2009. Svojim slovenským aj zahraničným klientom poskytujeme na prvom mieste služby a poradenstvo v oblasti Public Relations a Promotion. V našom portfóliu dominujú predovšetkým klienti podnikajúci v oblasti realitného biznisu, zastúpení najmä developerskými či investičnými spoločnosťami. Zastrešujeme PR komunikáciu pre významné realitné projekty ako BBC 1 Plus či Reding Tower 2.

 

Nastavenie služieb je veľmi široké – dokážeme zabezpečiť čiastkové projekty, ale aj kompletný manažment aktivít, ktorý zahŕňa vytvorenie korporátnej identity vrátane tvorby loga či webstránky,  celkovú PR stratégiu a komunikáciu, ako aj optimálne nastavenie, realizáciu a zhodnotenie mediálnych kampaní. Všetko pod jednou strechou a s pridanou hodnotou jedného uceleného konceptu.

 

Filozofia našej práce

 

Stredobodom nášho záujmu sú čestné vzťahy, ktoré ako sprostredkovateľ budujeme medzi klientom a médiami či verejnosťou. Úlohou PR agentúry nie je vnútiť médiám akýkoľvek obsah – dôležité je komunikovať obsahovo kvalitné posolstvá a vďaka nim vytvoriť spoločný stred záujmov, aby bola spokojná aj cieľová skupina. Od jej spokojnosti sa potom odvíja aj zvučnosť klientovho mena či produktovej značky.

 

Pri plánovaní a realizácii našich aktivít vo sfére media relations sa opierame o naše dlhoročné praktické skúsenosti zo žurnalistickej sféry. Rešpektujeme prácu novinárov a zákonitosti, ktorými sa riadia médiá pri komunikácii s verejnosťou.

 

Veríme, že korektná a správne mierená komunikácia je jedinou cestou k želanému zviditeľneniu. Zverte svoj imidž do našich rúk, nájdeme tú pravú cestu pre Vaše posolstvá.

Kto je Váš partner?

Kristína Čambalová, Managing Director  

Večne dobre naladená Kika podľa pozorovania okolia zrejme ani nespí. Dni pre ňu majú príliš málo hodín, takže využíva každú sekundu v neuveriteľnom tempe. Menežuje, chrlí nápady a inovácie, vzdeláva sa, spoznáva všetko nové od ľudí po technológie, a to zásadne s úsmevom na tvári a neutíchajúcim záujmom o svet okolo. Miluje cudzie reči, cestovanie, jogu či kvalitnú motivačnú literatúru a uznáva Tomáša Hajzlera s jeho ideou Sloboda v práci. Je náročná na seba i ľudí v jej tíme, pričom oceňuje kreativitu, rozvážnosť, systematickosť a dôslednosť.

Má za sebou prácu v The Slovak Spectator, Daily Variety v Los Angeles, v anglickej sekcii Slovenského rozhlasu a v PRAGUE TRIBUNE v Prahe či spoluprácu s britskou televíziou Sky News a rozhlasovou stanicou BBC. Zúčastnila sa na mnohých mediálnych školeniach v Prahe, Ríme a v Bruseli. Pracovala na mediálnom oddelení Veľvyslanectva Spojených štátov amerických. Podieľala sa na založení Nadácie Poštovej banky, kde bola projektovou riaditeľkou. Od septembra 2008 pôsobila ako marketingová manažérka spoločnosti CBRE, ktorá je dnes klientom agentúry Kharisma.

E-mail: kristina.cambalova@kharisma.sk

Mobil: +421 911 611 743

 

Andrea Čurná, Senior Account Manager

E-mail: andrea.curna@kharisma.sk

Mobil: +421 948 670 610

 

Jana Filípková, PR Asistent

E-mail: asistent@kharisma.sk

Mobil: +421 948 420 430

 

Klára Futejová, Office Manager

Klára je prvá osoba, ktorú uvidíte keď vkročíte do našej agentúry. Stará sa nielen o to, aby sme mali na čo tlačiť svoje prezentácie, ale aj o pohodlie našich návštev. Zabezpečuje nám full servis, vrátane polievania kvietkov, na čo nám čas neostáva.

E-mail: office@kharisma.sk

 

E-mail: info@kharisma.sk

Vyplňte, prosím, všetky polia formulára a my Vás radi skontaktujeme a zodpovieme Vaše otázky.
captcha